Küba Turu / Kurban Bayramı Özel / 19 Ağustos 2018 /

1. Gün: ISTANBUL – PARIS - HAVANA 19 AĞUSTOS 2018

Atatürk Dış Hatlar gidiş terminalinde check-in işlemlerimizi gerçekleştirmek üzere sabah 02:00 ‘de buluşuyoruz. Bagaj ve bilet işlemlerimizin ardından Air France Havayollarının AF139 sefer sayılı uçuşu ile sabah saat 04:15’de Paris’e hareket ediyoruz. 07:00’de Paris’e varışımıza istinaden alacağımız aktarma ile AF 946 sefer sayılı uçuş ile 16:10’da Havana’ya hareket ediyoruz. 20:05’de Havana’ya varışımıza istinaden otelimize yerleşmek üzere özel otobüslerimiz ile otelimize hareket ediyoruz. Otelimizde check-in işlemlerimizi gerçekleştiriyoruz ve yerleşiyoruz. Geceleme Havana’daki otelimizde.


2. Gün: HAVANA 20 AĞUSTOS 2018

Otelimizde alacağımız kahvaltı sonrasında öğle yemekli şehir turumuza başlıyoruz. Şehir turumuz sırasında 1 Mayıs kutlamaları ile başlayıp ardından göreceğimiz yerler arasında; UNESCO Dünya Mirası Listesi’nde yer alan Havana Eski Kenti, Devrim Meydan, Malecon Bulvarı, Colomb Mezarlığı, Miramar ve Morro Kalesi bulunmaktadır. Öğle yemeğimizi yerel bir restoranda alıp turumuz sonrasında Havana Club Rom Müzesi’ni ziyaret edeceğiz. Şeker kamışının roma dönüştüğü yolculuğa tanık olacağız. Havana Club Rom Müzesi ziyaretimiz ardından otelimize dönüyoruz. Dileyen misafirlerimiz rehberimiz tarafından ekstra olarak düzenlenecek akşam yemekli Havana Cafe Buenavista Social Clup Show Turu’muza katılabilirler. Gecelememiz Havana’daki otelimizde.

Ekstra Tur: Havana Cafe Buenavista Social ClupShow  (95 Euro / Kişi Başı) – Akşam yemekli


3. Gün: HAVANA 21 AĞUSTOS 2018

Otelimizde alacağımız keyifli kahvaltının ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz Küba’nın neşeli, renkli sokaklarını tek başına gezebilir, dileyen misafirlerimiz ise rehberimiz tarafından ekstra olarak düzenlenecek öğle yemekli Vinales Vadisi ve Pinar del Rio Turu’muza katılabilirler. Dünyaca ünlü Küba purolarının tütünlerinin yetiştirildiği Vinales Vadisi’ne hareket ediyoruz. Yaklaşık olarak 3 saat sürecek olan yolculuğumuzun ardından Vinales şehir merkezini, yerel puro çiftliklerini ve tütün tarlalarını ziyaret edeceğiz. Öğle yemeğimizi yerel bir restoranda alıyoruz. Keyifle alacağımız öğle yemeğimiz sonrasında Pinar del Rio’ya hareket ediyoruz. Burada Küba purolarının resmi olarak üretildiği fabrikalarda puro yapımını yakından gözlemleyecek, kültürünü tanıyacağız. Gezeceğimiz bu fabrikalardan orijinal Küba purolarını satın alabilirsiniz. Keyifle geçireceğimiz turumuzun sonunda otelimize dönüyoruz. Konaklamamız Havana’daki otelimizde.

Ekstra Tur: Vinales Vadisi + Pinar del Rio Turu – öğle yemekli (95 Euro / Kişi Başı)


4. Gün: HAVANA 22 AĞUSTOS 2018

Otelimizde alacağımız kahvaltı sonrasında tüm gün serbest zaman. Tüm gün boyunca Küba’nın renkli sokaklarını gezebilir, Küba’nın eğlenceli insanlarının arasına karışabilirsiniz. Dileyen misafirlerimiz ile rehberimiz tarafından ekstra olarak düzenlenecek Hemingway Turu’muzu gerçekleştireceğiz. Hemingway Turu’muzda Finca Vigia’ya gidecek ve ünlü Amerikalı yazar Ernest Hemingway Müzesi’ni ziyaret edeceğiz. Müze ziyaretimiz sonrasında Cojimar şehrinde yürüyüş yapacak ve Hemingway Anıtı’nı göreceğiz. Tur sonrası otelimize dönüyoruz. Gecelememiz Havana’daki otelimizde.

Ekstra Tur: Hemingway Turu (70 Euro / Kişi Başı)


5. Gün: HAVANA – CIENFUEGOS - TRINIDAD 23 AĞUSTOS 2018

Otelimizde alacağımız kahvaltının ardından check-out işlemlerimizi gerçekleştiriyoruz ve Trinidad’a doğru yola çıkıyoruz. Yol üzerinde Montemar Park, Timsah Çiftliği, Indian Town’u ziyaret edeceğiz. Sonrasında yolumuza devam ederken Cienfuegos’da öğle yemekli panoramik şehir turumuzu gerçekleştiriyoruz. Cienfuegos’da göreceğimiz yerler arasında; UNESCO Dünya Mirası Listesi’nde yer alan Cienfuegos Tarihi merkezi, Zırhlı Tren Parkı, Che Müze Mozelesi, Prado Promenade gibi önemli yerler bulunmaktadır. Öğle yemeğimizi yerel bir restoranda alacağız. Akşam yemeği ve gecelememiz Trinidad’daki otelimizde.


6. Gün: TRINIDAD – SANTA CLARA - VARADERO 24 AĞUSTOS 2018

Otelimizde alacağımız kahvaltının ardından check-out işlemlerimizi gerçekleştiriyoruz. Trinidad şehir turumuz için hareket ediyoruz. Trinidad; Küba’da kolonyal mimarinin en iyi korunduğu kenttir. Gerçekleştireceğimiz şehir turumuzda; Romantizm Müzesi ve Cantero Sarayı panoramik olarak göreceğimiz yerler arasındadır. Turumuzun ardından Varadero’ya hareket ediyoruz. Yol üzerinde Küba Devrimi sırasında en çetin savaşlara maruz kalmış olan Santa Clara’yı gezeceğiz. Gezimiz sırasında Che Guevara’nın Anıt Mezarını ziyaret edeceğiz. Turumuzun ardından Varadero’daki otelimize varıyoruz ve odalarımıza yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve gecelememiz Varadero’daki otelimizde.


7. Gün: VARADERO 25 AĞUSTOS 2018

Otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası tüm gün serbest zaman, otelin her şey dahil hizmetinden faydalanabilir, deniz, kum ve güneşin tadını doyasıya çıkarabilirsiniz. Dileyen misafirlerimiz Seafari Cayo Blanco Turu’na katılabilirler. Varadero’daki en popüler aktivite olan bu katamaran turunda Varadero’nun turkuaz denizinde tatlı bir yolculuğa çıkacak, tüm gün keyif ile eğlenecek ve dinleneceğiz. Gecelememiz Varadero’daki otelimizde. Ekstra Tur: Sefari Cayo Blanco Turu (110 Euro / Kişi Başı)


8. Gün: VARADERO - HAVANA – AMSTERDAM 26 AĞUSTOS 2018

Otelimizde alacağımız kahvaltının ardından odalarımızı boşaltıyoruz ve havaalanına doğru hareket ediyoruz. Bagaj ve bilet işlemlerimiz ardından KL 724 sefer sayılı uçuşumuz ile 16:40’da  Amsterdam’a  hareket ediyoruz.


9. Gün: AMSTERDAM - ISTANBUL 27 AĞUSTOS 2018

08:05’de  Amsterdam’a varıyoruz. Varışımızın ardından alacağımız aktarma ile 11:40’da Istanbul’a hareket ediyoruz. 16:00’da İstanbul’a varışımız ile turumuzun sonu. Bir sonraki yolculuğumuzda görüşmek dileği ile…


Fiyata Dahil Olan Hizmetler

  Air France – KLM  & Joon Havayolları tarifeli seferi ile gidiş dönüş uçak bileti

  Havalimanı vergileri

  Belirtilen ve benzeri otellerde Havana’da 4 gece, Trinidad’da 1 gece ve Varadero’da 2 gece olmak üzere toplamda 7 gece konaklama.

  Havana’da oda-kahvaltı konaklama

  Trinidad ve Varadero’da her şey dahil konaklama

  Alan-otel-alan transferleri

  Programda belirtilen tüm şehirlerarası transferler

  Havana panoramik şehir turu- öğle yemekli 1 kokteyl dahil

  Trinidad panoramik şehir turu

  Cienfuegos panoramik şehir turu-öğle yemekli 1 kokteyl dahil

  Santa Clara panoramik şehir turu-öğle yemekli 1 kokteyl dahil

  Programda belirtilen giriş ücretleri

   Türkçe rehberlik hizmeti

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

  Küba vize ücreti (40 Euro)

  Küba çıkış vergisi (25 Cuc ) – Küba’dan çıkışta yolcularımız tarafından ödenmektedir.

  Yurtdışı çıkış harcı

  Seyahat sigortası

  Ekstra turlar

  Programda belirtilmeyen hizmetler

  Kişisel harcamalar

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
  Tur Hareket Tarihleri:

  Fiyat Listesi

  Tur Hakkında Genel Bilgilendirme

  İptal Şartları

  Vize Bilgileri

  Yorumlar

  Küba Turu / Kurban Bayramı Özel / 19 Ağustos 2018 Hakkındaki Düşünceleriniz

  Ad Soyad:
  Mesajınız:
  (En çok 500 karakter)

  karakter kaldı
  Doğrulama Kodu:

  Küba Turu / Kurban Bayramı Özel / 19 Ağustos 2018 Hakkında Daha Önce Yazılan Yorumlar

  Biz Sizi Arayalım
  Ad Soyad
  Telefon Sabit/Cep
  E-Posta Adresiniz
  Konu
  Arama Zamanı
     Detaylı bilgi »

  Kampanyalardan haberdar olmanız için bilgilerinizi doldurmanız  yeterli olacaktır.